Taekwon-do

FITNESS

Pływanie

KLUB

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO” znajduje się w Mińsku Mazowieckim na ul. Dąbrówki 28/1 (nad marketem „Biedronka”).

Klubowa pieczęć – wykonana w Republice Korei

Klub rozpoczął swoją działalność 28 marca 1994 roku i zajmuje się przede wszystkim treningami Taekwon-Do ITF.

Dawne logo klubu (lata 1994 – 2010)

W 1995 roku Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO” został jednym ze współzałożycieli Okręgowego Warszawsko Mazowieckiego Związku Taekwon-Do ITF co stanowiło podwaliny do stworzenia systemu współzawodnictwa sportowego w tej sztuce walki w województwie mazowieckim.

Od początku swojego istnienia klub jest licencjonowanym członkiem Polskiego Związku Taekwon-Do z siedzibą w Lublinie – należy także do Międzynarodowej Federacji Taekwon-Do (ITF) oraz Europejskiej Federacji Taekwon-Do (AETF).

Zajęcia prowadzone są przez Mistrza Jacka Łuniewskiego VII DAN w trzech grupach w zależności od stopnia zaawansowania.

Treningi odbywają się w nowoczesnej sali posiadającej bogate zaplecze sprzętowe (tarcze proste oraz profilowane do uderzeń, packi do kopnięć, ochraniacze, kaski, rękawice, maszyny do kopnięć, pałki soft – stick oraz maty treningowe, manekiny zapaśnicze i atrapy broni – do praktycznych ćwiczeń walki / samoobrony) a także pełną infrastrukturę towarzyszącą (szatnie wraz z węzłem sanitarnym – natryski i toalety).

Klubowa sala treningowa (Do-jang) – oddana do użytku w 2005 roku

Wśród wychowanków oraz trenujących zawodników znajduje się już 26 posiadaczy stopni mistrzowskich – w tym 12 reprezentantów Polski.

Stopień IV DAN uzyskał Damian Iwaniuk, stopień III DAN posiadają: Marcin Widerski, Marek Skiba Karol Łuniewski, stopień II DAN posiadają: Tomasz KurowskiMichalina MikulskaMarta Krajewska i Julia Kawka, natomiast stopień I DAN wg kolejności uzyskania mają: Radosław Gójski, Robert Paska, Maciej Kowalczyk, Marcin Wojtaszczyk, Maciej Rek, Grzegorz Przyczka, Filip Wieczorek, Jarosław Nowak, Mateusz Radomski, Mateusz Zgódka, Natalia Piórkowska, Natalia Cecotka, Viviana WiderskaSewerian Widerski, Jakub HamerskiMarcin PiętkaCezary Jackowski Igor Koczyrkiewicz.

Klubowicze ci, oprócz wysokiego stopnia, mogą pochwalić się także osiągnięciami sportowymi na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym (więcej >>>> KLIKNIJ).

Poza treningami Taekwon-Do w klubie prowadzone są także zajęcia dla dzieci 4-7 lat pod nazwą TKD TIGERS (więcej >>>> KLIKNIJ)

Dla Pań klub oferuje całą gamę ćwiczeń odchudzających, kondycyjnych i sprawnościowych takich jak: Step, Zumba, Aerobic, Joga, Aqua Aerobic, gimnastyka kręgosłupa i wiele innych (więcej >>>> KLIKNIJ)

Klub prowadzi też zajęcia na basenie – w tym naukę pływania dla dzieci i dorosłych (więcej >>>> KLIKNIJ)

Szczegółowe informacje na temat treningów znajdują się w zakładce Plan zajęć (więcej >>>> KLIKNIJ) lub w recepcji klubu.

Serdecznie zapraszamy!!!

Tu się znajdujemy

FITNESS

Pływanie

Licencja PZTKD

Oświadczenie trening

Masz aktualne badania lekarskie?

Cennik egzaminów PZTKD

Karta egzaminacyjna

Honorujemy karty SportBENEFITS

Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"