TAEKWON-DO

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”

ul. Dąbrówki 28/1 (nad „Biedronką”)
05-300 Mińsk Mazowiecki

TAEKWON-DO

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”

ul. Dąbrówki 28/1 (nad „Biedronką”)
05-300 Mińsk Mazowiecki

TAEKWON-DO

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”

ul. Dąbrówki 28/1 (nad „Biedronką”)
05-300 Mińsk Mazowiecki

Taekwon-do

FITNESS

Pływanie

Zawodnicy – osiągnięcia

Osiągnięcia zawodników MKS „TAEKWON-DO” we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym:

Damian Iwaniuk
stopień: IV DAN

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Legnica, 22-23.02.2003
III miejsce w układach mistrzowskich I DAN

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Kielce, 25-27.04.2003
I miejsce w układach mistrzowskich I DAN

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Wolsztyn 02.05.2004
I miejsce w walkach do 66kg

I Puchar Świata – Orlando, USA 19-21.11.2004
II miejsce w walkach do 70kg

Puchar Polski – Nowa Ruda 04-06.03.2005
I miejsce w walkach do 70kg

Mistrzostwa Europy – Terracina, Włochy 22-24.04.2005
I miejsce w drużynowych technikach specjalnych
I miejsce w drużynowych testach siły
I miejsce w walkach drużynowych
II miejsce w walkach do 70kg
II miejsce w układach drużynowych

XIV Mistrzostwa Polski Juniorów – Oleśnica, 04-05.06.2005
III miejsce w indywidualnych układach I DAN

Puchar Polski – Starachowice, 04-05.03.2006
I miejsce w walkach do 70kgMTS Vicking Cup – Szwecja 08-09.04.2006
II miejsce w walkach do 71kg

Mistrzostwa Europy – Constanta, Rumunia 12-14.04.2006
I miejsce w drużynowych walkach
II miejsce w drużynowych technikach specjalnych
II miejsce w drużynowych testach siły

Mistrzostwach Polski – Legnica, 02-04.06.2006
III miejsce w indywidualnych układach I DAN

Mistrzostwa Świata – Tegucigalpa, Honduras 12-16.07.2006
II miejsce w drużynowych technikach specjalnych
II miejsce w drużynowych walkach
III miejsce w drużynowych testach siły
III miejsce w drużynowych układach formalnych

II Puchar Świata – Benidorm, Hiszpania 26-29.10.2006
II miejsce – w drużynowych walkach mężczyzn stopni DAN

Puchar Polski – Lublin, 09-11.03.2007
III miejsce w walkach seniorów do 71kg

Mistrzostwa Polski – Biała Podlaska, 16-17.06.2007
I miejsce w walkach seniorów do 71kg

Mistrzostwa Polski – Radzyń Podlaski, 13-15.06.2008
I miejsce w walkach seniorów do 71kg.

Marcin Wojtaszczyk
stopień: I DAN

XI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Lubartów, 30.04-02.05.2005
II miejsce w walkach pow. 66kg
III miejsce w technikach specjalnych

Puchar Polski Juniorów – Starachowice, 04-05.03.2006
III miejsce w walkach pow. 70kg

Mistrzostwa Polski Juniorów – Legnica, 02-04.06.2006
II miejsce w walkach pow. 70kg

II Puchar Świata – Benidorm, Hiszpania 26-29.10.2006
I miejsce w walkach pow. 70kg KUP
I miejsce w walkach drużynowych KUP

XIII Mistrzostwa Europy Juniorów – Poprad, Słowacja 27-29.04.2007
I miejsce w drużynowych technikach specjalnych
II miejsce w walkach drużynowych
II miejsce w drużynowych testach siły

XVI Mistrzostwa Polski Juniorów – Ciechanów, 12-13.05.2007
III miejsce w walkach pow. 70kg
III miejsce w technikach specjalnych

IX Mistrzostwa Świata Juniorów – Quebec, Kanada 30.05-03.06.2007
I miejsce w testach siły

   
   
   
   
   
   
Damian Iwaniuk stopień: IV DAN

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Legnica, 22-23.02.2003
III miejsce w układach mistrzowskich I DAN

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Kielce, 25-27.04.2003
I miejsce w układach mistrzowskich I DAN

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Wolsztyn 02.05.2004
I miejsce w walkach do 66kg

I Puchar Świata – Orlando, USA 19-21.11.2004
II miejsce w walkach do 70kg

Puchar Polski – Nowa Ruda 04-06.03.2005
I miejsce w walkach do 70kg

Mistrzostwa Europy – Terracina, Włochy 22-24.04.2005
I miejsce w drużynowych technikach specjalnych
I miejsce w drużynowych testach siły
I miejsce w walkach drużynowych
II miejsce w walkach do 70kg
II miejsce w układach drużynowych

XIV Mistrzostwa Polski Juniorów – Oleśnica, 04-05.06.2005
III miejsce w indywidualnych układach I DAN

Puchar Polski – Starachowice, 04-05.03.2006
I miejsce w walkach do 70kgMTS Vicking Cup – Szwecja 08-09.04.2006
II miejsce w walkach do 71kg

Mistrzostwa Europy – Constanta, Rumunia 12-14.04.2006
I miejsce w drużynowych walkach
II miejsce w drużynowych technikach specjalnych
II miejsce w drużynowych testach siły

Mistrzostwach Polski – Legnica, 02-04.06.2006
III miejsce w indywidualnych układach I DAN

Mistrzostwa Świata – Tegucigalpa, Honduras 12-16.07.2006
II miejsce w drużynowych technikach specjalnych
II miejsce w drużynowych walkach
III miejsce w drużynowych testach siły
III miejsce w drużynowych układach formalnych

II Puchar Świata – Benidorm, Hiszpania 26-29.10.2006
II miejsce – w drużynowych walkach mężczyzn stopni DAN

Puchar Polski – Lublin, 09-11.03.2007
III miejsce w walkach seniorów do 71kg

Mistrzostwa Polski – Biała Podlaska, 16-17.06.2007
I miejsce w walkach seniorów do 71kg

Mistrzostwa Polski – Radzyń Podlaski, 13-15.06.2008
I miejsce w walkach seniorów do 71kg.

Marcin Wojtaszczyk stopień: I DAN

XI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Lubartów, 30.04-02.05.2005
II miejsce w walkach pow. 66kg
III miejsce w technikach specjalnych

Puchar Polski Juniorów – Starachowice, 04-05.03.2006
III miejsce w walkach pow. 70kg

Mistrzostwa Polski Juniorów – Legnica, 02-04.06.2006
II miejsce w walkach pow. 70kg

II Puchar Świata – Benidorm, Hiszpania 26-29.10.2006
I miejsce w walkach pow. 70kg KUP
I miejsce w walkach drużynowych KUP

XIII Mistrzostwa Europy Juniorów – Poprad, Słowacja 27-29.04.2007
I miejsce w drużynowych technikach specjalnych
II miejsce w walkach drużynowych
II miejsce w drużynowych testach siły

XVI Mistrzostwa Polski Juniorów – Ciechanów, 12-13.05.2007
III miejsce w walkach pow. 70kg
III miejsce w technikach specjalnych

IX Mistrzostwa Świata Juniorów – Quebec, Kanada 30.05-03.06.2007
I miejsce w testach siły

Diana Jędrasik stopień: 2 KUP

Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup – Ciechanów, 17-18.11.2007
II miejsce w walkach seniorów do 58kg

XVI Mistrzostwa Polski Juniorów – Ciechanów, 12-13.05.2007
III miejsce w walkach do 50kg

Grand Prix Polski – Syców, 29-30.03.2008
I miejsce w walkach juniorów do 50kg

XVII Mistrzostwa Polski Juniorów – Biała Podlaska, 31.05-01.06.2008
III miejsce w walkach do 50kg

VI Puchar Europy – Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
II miejsce w walkach seniorów do 68kg

Maciej Rek stopień: I DAN

XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Opole, 05-06.05.2007
I miejsce w walkach pow. 66kg

Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup – Ciechanów, 16-18.11.2007
I miejsce w walkach pow. 65kg

Puchar Polski Juniorów – Kłobuck, 29.02-02.03.2008
III miejsce na w walkach pow. 70kg

Mistrzostwa Europy Juniorów – Wrocław, 16-18.05.2008
II miejsce w drużynowych testach siły

III Puchar Europy – Lublin, 09-11.10.2009
III miejsce w walkach pow. 70kg

Radosław Gójski stopień: I DAN

VI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Głubczyce, 03-05.05.2001
III miejsce w walkach do 63kg

VII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Zielona Góra, 27-28.04.2002
II miejsce w walkach do 63kg

Puchar Polski – Nowy Dwór Mazowiecki, 06-07.03.2004
III miejsce w walkach do 66kg

Aleksandra Wojtaszczyk stopień: 1 KUP

VI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Głubczyce, 03-05.05.2001
II miejsce w walkach do 53kg

VII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Zielona Góra, 27-28.04.2002
III miejsce w walkach do 53kg

Puchar Polski Juniorów – Ciechanów, 02-03.03.2002
II miejsce w indywidualnych technikach specjalnych kobiet

Maciej Kowalczyk stopień: I DAN

IX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Wolsztyn, 01-03.05.2004
III miejsce w walkach do 54kg

Mistrzostwa Polski Juniorów – Ciechanów, 12-13.05.2007
II miejsce w walkach do 58kg

Puchar Polski Juniorów – Lublin, 09-11.03.2007
II miejsce w walkach do 58kg

 

Grzegorz Przyczka stopień: I DAN

VIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Lubartów, 30.04-02.05. 2005
II miejsce w technikach specjalnych

Puchar Polski Juniorów – Lublin, 09-11.03.2007
II miejsce w walkach do 70kg

Mistrzostwa Polski Juniorów – Ciechanów, 12-13.05.2007
III miejsce w walkach do 70kg

FITNESS

Pływanie

Kalendarz wydarzeń

Licencja PZTKD

Oświadczenie trening

Masz aktualne badania lekarskie?

Cennik egzaminów PZTKD

Karta egzaminacyjna

Honorujemy karty SportBENEFITS

Aktualności

Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"

Taekwon-Do

Miński Klub Sportowy 1994

Taekwon-Do

Infornacja:

  • RECEPCJA KLUBU tel: 787 796 064 od godz. 17.00
  • Trener Taekwon-Do telP: 608 497 616
  • Trener Fitness / Pływanie tel: 602 361 229
Bank: PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”

Adres korespondencyjny:

Jacek Łuniewski
ul. Szpitalna 17/53
05-300 Mińsk Mazowiecki

NASZ ADRES:

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”
ul. Dąbrówki 28/1 (nad „Biedronką”)
05-300 Mińsk Mazowiecki